Archiwa | Rzymskokatolicka Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Starym  Bojanowie k. Śmigla

14 kwietnia 2024 r.

III Niedziela Wielkanocna – Niedziela Biblijna

1. Przeżywamy okres radości płynącej z doświadczenia mocy Chrystusa zmartwychwstałego. W trzecią niedzielę Wielkanocy we wszystkich diecezjach w Polsce obchodzona jest Niedziela Biblijna, która rozpoczyna następujący po niej Tydzień Biblijny. Po mszy w Polanowicach zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
  2. W czwartek po Mszy Św. zapraszam na spotkanie Akcję Katolicką do Jakubowic.
  3. Przyszłą niedzielę będziemy przeżywali w Kościele jako Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Rozpoczyna się też Tydzień Modlitw o powołania. Módlmy się w tych dniach o liczne i święte powołania do służby Bogu w Kościele
  4. Zapraszam nowych kandydatów na ministrantów w naszej Parafii. Proszę zgłaszać się po Mszach Świętych w zakrystii.
  5. Zachęcam do zakupienia prasy katolickiej. Dziś do nabycia Gość Niedzielny.
  6. „Bóg zapłać” za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę przeznaczone na ubogich i działalność Caritas.
  7. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć następujące osoby:

Agnieszka Chwalisz, panna, zam. w Parafii Polanowice

Michał Kołodziej, kawaler,  zam. w Parafii Polanowice

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Solenizantom i jubilatom życzę wiele łask Bożych.

Zeszły tydzień
Zeszły miesiąc
Od początku
42013